25. prosince 2012 20:48 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Premiérový gól Koláře v KHL pomohl Doněcku k výhře

an Kolář z Pardubic (v pozadí) se snaží zastavit kladenského Jaromíra Jágra. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy an Kolář z Pardubic (v pozadí) se snaží zastavit kladenského Jaromíra Jágra. | foto: ČTK

DONĚCK Obránce Jan Kolář vstřelil první gól v Kontinentální hokejové lize a pomohl Donbassu Doněck k výhře 6:4 nad Viťazem Čechov. Tři asistence si ve vítězném celku připsal Lukáš Kašpar, jednu Václav Nedorost.

Kolář v polovině listopadu opustil mistrovské Pardubice a odešel do týmu ukrajinského nováčka KHL. V jedenáctém zápasu v doněckém dresu zaznamenal šestadvacetiletý zadák první bod, ve 12. minutě po Kašparově asistenci vyrovnal na 1:1.

Kašpar se pak přihrávkami v přesilových hrách podílel i na druhé a poslední brance domácích, kteří po dvou třetinách prohrávali 2:3. V závěrečné části zápasu se ale Donbass trefil čtyřikrát během osmi minut a v tabulce Východní konference se posunul před pražského Lva na sedmé místo.

ČTK

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…