Diskuze

Švýcaři byli od semifinále 0,4 sekundy. Nakonec ale slaví v prodloužení Kanada

Hokejisté Kanady porazili ve čtvrtfinále mistrovství světa v Košicích Švýcarsko 3:2 v prodloužení a popáté za sebou postoupili do semifinále. V čase 65:07 rozhodl svým druhým gólem v zápase útočník Mark Stone. Kanaďané přitom odvrátili vyřazení z turnaje až při power play. Obránce Damon Severson vyrovnal čtyři desetiny sekundy před koncem normální hrací doby.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

25. 5. 2019 0:48

nikdo me nepřesvědčí, že v té první minutě kandský brankář tenpuk nezasedl a nevyvezl ho pod zadkem ven z brány, vždyť to byloé jasné jek se celý vysouval aby to rozhodčí nemohli vidět