Švýcarský Zug sestřelil osmi góly slavné Rangers

23:03
ZUG (Švýcarsko) - Hokejisté New York Rangers utrpěli na závěr přípravného turné po Evropě debakl 4:8 ve švýcarském Zugu. Slavný tým odehrál čtyři zápasy v pěti dnech a sezonu NHL zahájí v pátek ve Stockholmu utkáním proti Los Angeles Kings.

Hokejisté New York Rangers inkasují v přípravném zápase foto: ČTK

Rangers v uplynulých dnech vyhráli postupně na ledě pražské Sparty, Frölundy a Slovanu Bratislava, v Zugu ale narazili. Už po pěti a půl minutách prohrávali o dvě branky a v utkání ani jednou nevedli.

Zug - New York Rangers 8:4 (3:3, 2:1, 3:0)

Branky: 2. a 43. Pirnes, 16. a 35. Holden, 6. Camichel, 35. Metropolit, 45. Brunner, 56. Schnyder - 15. Callahan, 18. Rupp, 18. Anisimov, 39. Fedotěnko.

Do kabin se sice šlo po první třetině za vyrovnaného stavu 3:3, nicméně v dalším průběhu dokázal zámořský tým skórovat pouze jednou, zato hostitelé překonali chybujícího Birona ještě čtyřikrát a výhru pojistili do prázdné branky. V dresu vítězů se dvakrát trefili Fin Esa Pirnes a Kanaďan Josh Holden.