Komentuje: Martin Křížek

"> Komentuje: Martin Křížek

"> Komentuje: Martin Křížek

"> Komentuje: Martin Křížek

">
Pátek 16. dubna 2021svátek má Irena 5 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Komentuje: Martin Křížek

PSG Zlín - HC Kometa Brno 3:0

Konec utkání. Zlín - Brno 3:0.
60.
Začala poslední minuta utkání. Brno dohrává poslední pár vteřin přesilovky.
59.
online-hokej-whistle | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Neuvěřitelná situace! Na ledě se poprvé v zápase objevuje zraněný obránce Komety Ryley Miller a ihned po vhazování se vrhá na domácího Kubiše. Ten o bitku nemá zájem a snaží se zemi krýt si obličej. Přesto odjíždí se zkrvaveným obličejem. Oba hráči jsou vyloučeni.
59.
Brněnský Káňa teď na hranici brankoviště tvrdě atakoval domácího brankáře Kašíka, za což dostal od zlínských beků pár pohlavků. Kometa zůstává v útočné třetině.
58.
Zlín po sérii zblokovaných střel vyhazuje až za opuštěnou brněnskou bránu.
58.
A brněnská powerplay bude pokračovat v poměru šest na čtyři. Za krosček si odchází odpočinout Ondřej Veselý.
57.
Brno odvolalo Čiliaka na střídačku a zkouší to v šesti hráčích.
56.
Z lavičky frustrované Komety přiletěla na led helma, za což přichází menší trest. Za nesportovní chování se ale o chvíli později vylučuje i na zlínské straně.
55.
online-hokej-gol | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Hvězda zápasu Antonín Honejsek využívá po sedmi vteřinách další přesilovku. Krásně se proháčkoval brněnskou obranou a zvyšuje už na 3:0.
52.
Možná rozhodující ránu do týla mohla soupeři zasadit dvojice Holík - Okál, ale obránci Komety velkou šanci v poslední chvíli zhatili.
49.
Zlínští se teď brání pouze za cenu zakázaných uvolnění, Kometa se pokouší o tlak.
45.
Na hráčích Komety je cítit nervozita a zároveň touha začít dotahovat nepříznivý stav co nejdříve. Jenže Zlín hraje chytře. Brání vlastní modrou a nahazované kotouče obránci snadno vyhazují ven ze třetiny.
44.
Kuriózní situace ve zlínském brankoviště. Dva obránci srazili vlastního brankáře Kašíka, Kometa však toto zaváhání nepotrestala.
43.
Ani o druhé pauze neposbírali hráči cestou z kabiny příliš přesnosti na své hokejky. Na ledě opět dominuje důraz.
41.
Začala třetí třetina.
Druhá třetina skončila.
40.
A znovu krásný gól! Honejsek zavezl drze puk do útočného pásma, nechtěně přenechal Čajánkovi, ten přesunul na levou stranu na Veselého, jenž vrátil puk zcela osamocenému Honejskovi. Ten tváří v tvář Čiliakovi nezaváhal a posílá Zlín do dvougólového vedení.
40.
Na přesilovku opět přichází Čajánkovo komando
39.
online-hokej-whistle | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Michal Kempný se znovu poroučí na hanbu. V přetlačované s domácím útočníkem sáhl soupeři rukavicí do obličeje, za což obdržel menší trest.
37.
Káňa teď unikal do rychlého protiútoku, ale přes dva zlínské obránce nedokázal propasovat přihrávku na Vojtěcha Němce, který by zakončoval zcela osamocen.

Třetiny: 1:0, 1:0, 1:0.

Branky a nahrávky: 6. Veselý (Čajánek, Honejsek), 40. Honejsek (Veselý, Čajánek), 55. Honejsek (Čajánek). .

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Zámorský, Urbanec, Kotvan, Marušák, Řezníček, Matějíček – Veselý, Čajánek, Honejsek – Köhler, Leška, Balaštík – Kubiš, Melenovský, Ondráček – Čech, Holík, Okál – P. Sedláček

HC Kometa Brno: Čiliak (Trvaj) – Žižka, Dujsík, Kempný, Kováčik, Dlapa, Kuboš, Miller – Pivko, Čermák, Vondráček – Káňa, Němec, T. Svoboda – J. Hruška, Koreis, J. Svoboda – Burian, Mrázek, Raška – Novotný.

Rozhodčí: Fraňo, Pešina – Barvíř, Blümel.