Sobota 3. prosince 2022, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Rytíři Kladno? Lepší než Krtečkové

Sport

  12:03
Kladenský hokejový klub mění svůj název. Už nebude propagovat výrobce van a sprchových koutů, ale ponese hrdé označení Rytíři Kladno. Pravda, na české poměry je to trochu úsměvné. Ale jak by se měli jmenovat?

Jágr na tiskové konferenci, na které představil nový název a logo Kladna. foto: ČTK

Po generálním sponzorovi to moc nejde. Sazka Kladno zní divně. Bankrotáři Kladno není o moc lepší, navíc by zřejmě musel Jágr zaplatit velké peníze Hušákovi za podobiznu ve znaku klubu.

INFOGRAFIKA

A kde jinde brát? Při vší úctě ke Kladnu, moc toho kromě hokeje, zkrachovalé Poldovky a dolů nenabízí. Jistou možností by proto mohlo být vypomoci si u slavných rodáků. Takový Krteček od Zdeňka Milera by byl určitě světovou volbou (vždyť nedávno byl i ve vesmíru), ale kdyby ho měl čtyřicátník Pavel Patera na triku, asi by nepůsobil nejmužnějším dojmem. A tak vlastně Jágrovi zbyly jen dvě možnosti, buď klub pojmenovat po sobě (třeba Džegr Kladno), nebo se upnout k rytířským ideálům.

Jako z pohádky Hrnečku, vař! Uvaří multifunkční hrnec Concept skutečně za vás?
Jako z pohádky Hrnečku, vař! Uvaří multifunkční hrnec Concept skutečně za vás?

Chodit s celou rodinou do restaurace je drahý špás. A tak se vaření stává nepostradatelnou součástí našeho života a taky předmětem partnerských...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat