Radost Jakuba Lauka.

Radost Jakuba Lauka. | foto: Reprofoto

•   11:00
Boston - Devatenáctiletý útočník Jakub Lauko pomohl úchvatným gólem přes téměř celé kluziště k vítězství Bostonu v pondělním přípravném utkání před startem NHL nad Philadelphií 4:3 v prodloužení.

Další trucující hvězda v Evropě. Po Nylanderovi čeká na vylepšený kontrakt v NHL i Laine

Dvěma asistencemi přispěl k úspěchu Bruins i ofenzivní lídr David Pastrňák, který měl podíl i na vítězné brance Jakea DeBruska v čase 62:35.

Dres Bostonu oblékla celá pětice českých hráčů, kteří jsou v kempu v kádru. Další z opor Bruins, centr David Krejčí, ale strávil na ledě jen minutu a 55 sekund a odstoupil v první třetině kvůli zranění v dolní části těla.

Brankář Daniel Vladař nastoupil v dresu vítězů od začátku třetí třetiny, kdy nahradil Tuukku Raska.

Z 14 střel inkasoval dvě branky. V sestavě nechyběl ani obránce Jakub Zbořil, Flyers se naopak představili bez útočníka Jakuba Voráčka.

Autoři: ČTK, Lidovky.cz