Diskuse k článku: Co na srdci, to na jazyku. Odešel hokejový bouřlivák i muž s velkou vůlí

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 19.4.2015 18:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
F. Rudl 19.4.2015 18:03

jsem jen o dva roky mladší a pamatuji si hodně. jako hokejista byl skvělý. byl celou dobu v dukle (že by v dukla byla záškodnická skupina se mi moc nezdá, neveselý byl soudruh jako brno) a tak by mne jen zajímalo, jak byl proti režimu, byť si přelepil socialistický státní znak. pamatuji se, jak se pak kál, takže nevím, když mu nebylo nikdy zakázáno ani trénování (jako jar. honců a dalším) natož repre (nedo a další), navrátilové, lendlovi  zákaz návštěv a ti se ani neoutovali vůči režimu atd. koukám, že v čechách byl náhle kdekdo bojovníkem vůči režimu. skoro jako jako máku. jen jsem o nich nikdy neslyšel. já jen měl doma exilové knížky a šup ze zaměstnání, šup cpz-ky, šup šikany, šup přepadení neznámými pachateli a nakonec násilné šup z republiky.

neškodí mu toto tvrzení?

J. Zetík 19.4.2015 15:06

Věřím,že můj Vykupitel žije,že v den poslední zase vstanu a ve svém těle uvidím Boha,Spasitele svého!Tak jako Lazar čtyři dny byl v hrobě a čtvrtý den ho pán Bůh vskřísil,tak se smiluj i nad tímto přítelem  a dej mu život věčný!Odpočinutí dej Jaroslavovi  o Pane a světlo věčné ať mu svítí,ať odpočívá v pokoji!Děkuji ti za kousek radosti z tvého působení na tomto světě pane Holíku a Pán Bůh Ti zaplať!

Č. Punčochář 19.4.2015 14:32

Nevím, proč takoví lidé jsou zatlačováni na okraj společenského zájmu ve prospěch jepičích celebrit nevalné lidské úrovně a hledají se mezi nimi vzory.

Tohle je vzor hodný následování. Čest jeho památce.

r. luzar 19.4.2015 11:17

Co jsme to za národ ? Vrahy Mašíny vyznamenali, Podvodníka a darebáka s lidskou tváří Grosse který  je každý den opěvován a pomali by mu vystavily státní pohřeb to jde  !! Ale čestného člověka který byl slavný a uznávaný sportovec jenom malinka zmínka v televizi a na portálu internetových stránkách !! HUMUS !