Coburn udržel na modré čáře útočné pásmu, puk ovšem poté skončil v ochozech. Buly je ve středním pásmu.
42. minuta
Rinaldo vyzíval na bitku Marchanda, ten ale urdžel nervy na uzdě. Tvrďák Flyers za to vyfasoval pětiminutový osobní trest.
42. minuta
Philadelphia Flyers ikonka malá online | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Carle jen nahazoval puk do brankoviště, kde opět ale reflexivně zasáhly Thomasovy betony.
42. minuta
Philadelphia pětiminutovou přesilovku nevyužila. Boston je po vyloučení Lucice v plném počtu.
41. minuta
důležité | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Třetí třetina byla zahájena. Flyers musí dohánět pětigólové manko.
40. minuta
Druhá třetina končí. Po čtyřiceti minutách vedou jednoznačně hosté z Bostonu 5:0. Poslední dvacetiminutovka začně přibližně ve 21:08.
39. minuta
Ani české duo na Thomase nevyzrálo. Voráček se prohnal kolem svého strážce a z levé strany vypálil. Poté ani dva Jágrovy pokusy z pravého kruhu pro vhazování v brance neskončily.
38. minuta
Meszárošovu dělovku od modré Thomas vyráží. Boston vzápětí vyhazuje.
37. minuta
Lucic ostře srazil Rinalda, což se snažil potrestat Simmonds. Nakonec si Rinaldo vyhlédl Horthona a rozdal si to s ním v pěstním souboji. Oba hráči míří do šaten, do hry se totiž vrátí až ve třetí části. Lucic nakonec za nájezd do Rinalda vyfasoval pětiminutový trest.
36. minuta
Boston Bruins ikonka malá online | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Pouliotovu teč Bobrovskij reflexivně vyrazil betony. Útočník Bruins byl před brankářem bez dozoru.
35. minuta
Do šance se tlačil James Van Riemsdyk, ale dva obránci ho nakonec odzbrojili.
34. minuta
Marchandovu střelu ze střední vzálenosti Bobrovskij vyráží. Poté Thornthon rozvlnil boční síť branky Flyers.
33. minuta
Lucicova střela tečovaná Cobrunem skončila v ochranné síti. Vhazuje se po pravici Bobrovského.
31. minuta
Jágr zpoza branky hledal před Thomasem Simmondse, ten ale nabídku nezpracoval a puk končí ve středním pásmu.
31. minuta
Hraje se čtyři na čtyři, ale Boston zamkl soupeře ve vlasntním pásmu. Do gólové šance se ale hráči Bruins neprosadili.
29. mintuta
Bude se hrát vy vyrovnaném počtu. Na trestnou míří Pouliot z Bostonu.
29. minuta
Vzápětí na druhé straně Hartnell fothendovou kličkou Thomase nepřekonal. Poté však Briere podraží hostujícího gólmana a Bruins mají k dispozici další přesilovku.
29. minuta
Jágr s Hartnellem na obranu Bruins nevyzráli. Na druhé straně se do samostaného úniku dostával Seguin, ale dlouhý pas nezpracoval.
28. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Boston využívá třetí přesilovku a vede 5:0! Bryzgalova z branky vyhání Nathan Horton, jenž do branky uklidil puk po Chárově střele. Svatyni Flyers tak bude hájit Bobrovskij.
27. minuta
Velkou šanci měl v oslabení Jakub Voráček. Od Talbota dostal puk ve středním pásmu, nabral rychlost a přes obránce vystřelil. Thomas puk pouze vykopl, k dorážce se pak Talbot neprosadil.

Nepřehlédněte

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (od 28. Bobrovskij) – Coburn, Walker, Carle, Maszároš, Bourdon, Timonen, Marshall – Briere, Jágr, Voráček, Shelley, Rinaldo, Sestito, Zolnierczyk, Giroux, Talbot, Read, Van Riemsdyk, Hartnell, Simmonds, Couturier.

Boston Bruins: Thomas – Corvo, Ference, Chára, Seidenberg, McQuaid, Boychuk – Lucic, Krejčí, Horton, Marchand, Bergeron, Seguin, Pouliot, Kelly, Peverley, Paille, Hamill, Thorton, Campbell.