Úterý 7. února 2023, svátek má Veronika
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Z výsledků na MS mají největší radost sázkové kanceláře. Bohatnou

Sport

  16:08
PRAHA - Hokejové mistrovství světa je plné překvapivých výsledků, takže sázkové kanceláře zatím nad sázkaři vyhrávají. Objem sázek je zhruba srovnatelný s loňským šampionátem, konečný výsledek bude záležet na úspěchu českého týmu.

Dánsko slaví další úspěch foto: ČTK

"Zájem o MS v hokeji je ze strany sázkařů tradičně velký, takže neočekáváme výraznější výkyvy v tržbách. Čekáme tržby 200 milionů Kč. Uvidíme, jak se bude dařit dál Čechům. Pokud by se neprobojovali do čtvrtfinále, zájem by zřejmě výrazně opadl," řekl mluvčí Tipsportu Jiří Hadrava.

Letošní šampionát je co do zájmu sázkařů srovnatelný s loňským rokem, kdy Fortuna přijala sázky za 110 milionů Kč, uvedl její mluvčí Petr Šrain. Očekává, že celkový účet za MS v Německu bude vyšší v řádu jednotek procent. Připomněl, že pokud vyhrávají favorité, daří se více sázkařům.

"Letos se však mistrovství neobešlo bez mnoha překvapení, a tak jsou naopak úspěšnější sázkové kanceláře, Fortunu nevyjímaje," dodal. Protože se od začátku turnaje objevuje hodně překvapivých výsledků a favorité více než v předchozích letech klopýtají, jsou ale sázkaři opatrnější a sázejí za menší vklady. Tipsport je tak podle Hadravy v plusu, ale není to tolik, jak by se mohlo zdát podle počtu padlých favoritů.

Autor:

Mohlo by vás zajímat