Diskuse

Manchester City vstoupil do Premier League výhrou nad Wolves, výhru řídil De Bruyne

Vicemistr anglické fotbalové ligy Manchester City vstoupil do nového ročníku soutěže výhrou 3:1 ve Wolverhamptonu. Góly vítězů dali Kevin De Bruyne z penalty, Phil Foden a Gabriel Jesus. Svěřenci Pepa Guardioly tak oplatili Wolverhamptonu dvě porážky z uplynulé sezony Premier League. Zahajovací zápas nejvyšší soutěže zvládli Citizens podesáté v řadě, čímž vyrovnali rekord Aston Villy z let 1892 až 1901.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zatím zde není žádný příspěvek. Buďte první diskutující.
Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.