MS v ledním hokeji 2019

16. května 2019 18:39 Lidovky.cz > Sport > Mistrovství světa v hokeji 2019

Fandové se hokejem baví. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fandové se hokejem baví. | foto: Reuters

Bratislava Hlavně se bavit. Tak znělo heslo fanoušků v zápase mistrovství světa mezi Švédskem a Rakouskem, které severský tým ovládl výsledkem 9:1. Během posledních minut třetí třetiny fandové utvořili tradiční vláček, s nímž během hry procházeli po tribunách za zpěvu skladby Rivers of Babylon od Boney M.

Do průvodu se zapojili Švédové, Rakušané, ale i další příznivci v ochozech, výjimkou nebyli ani Češi, čekající na večerní zápas s Lotyšskem.

Zvlášť od rakouských příznivců to byl chvályhodný počin, neboť na kostce nad ledem v tu chvíli zářilo nelichotivé skóre 1:9. Fandové se ale nechtěli nechat výsledkem otrávit a královsky se bavili.