Diskuse k článku: Jágr: Česko žije hokejem, máme tady deset milionů trenérů

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 5.5.2015 1:09
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
P. Boko 3.5.2015 15:11

Je obdivuhodné, co Jágr ve svých letech předvádí. Navíc je vzorem i pro mladé. Žádné aféry, jako někteří fotbalisté.

F. Lesniak 5.5.2015 1:09

Ano, Jágr na svůj věk dokáže neskutečné, ale je silně za zenitem a na mladé dravé kluky prostě už nestačí. A jestli to někdo nevidí, je slepý. Jágr je přeceňován a už by na takových turnajích neměl hrát. Fanoušci by si ho měli pamatovat, když byl na vrcholu. Stačí vzpomenout na Nedvěda. Byl to vynikající hráč, ale poslední start na nároďák byla opravdu ostuda.

J. Tolman 3.5.2015 10:06

Kdyby jen trenérů.

K. Janyška 3.5.2015 10:03

Buďte rád  mistře Jágře... Dzp.

J. Esterka 3.5.2015 7:33

Hohohoho! Tak deset milionů ne! Mně je totiž celý hokej u zádele i s celým stařečkem Jágrem...

J. Hejna 3.5.2015 7:51

To je ale ubohost.

K. Jež 3.5.2015 3:48

JJ, Jágr u branky. Bruslení chce fyzičku a i když ji má, tak roky má taky. Dneska je hokej o extrémních výkonech. On ten gol občas nakonec dá, když se okolo té branky motá a hážou to na něho. Ovšem se Švédy seděl a smalíčkem a najednou bylo vyrovnáno. Jako 1/10miliontina trenérů myslím, že by mohli zkusit experimentálně třeba dva zápasy bez Jágra.

M. Košťál 3.5.2015 7:14

co konkrétně ti vadí? včera byl nejlepší hráč na ledě, ve dvou zápasech dal dva góly. a zkoušet hrát bez jágra - na to bude čas, až půjde jarda do penze.

K. Jež 3.5.2015 9:16

No, mám pocit, že ti mladí k němu mají přehnanej respekt a když je on na ledě, tak je hra podřízena tomu, mu to servírovat. No a on se motá kolem té brány a když se ten puk k němu dostane, tak se ho tam snaží nějak doklepat. A tu sílu a rychlost jak míval dřív už prostě nemá a ten puk tam už tak často nepropasíruje. Jinak mně to samozřejmě nevadí, že tam je. Ale myslím, že to tak je. Pokud by tam nebyl, tak by mohli hrát svou rychlou hru podle sebe, bez limitů.

M. Košťál 3.5.2015 15:37

opakuju: dva zápasy dva góly. to není jenom z toho, že se někde motá. a nejlepšího hráče zápasu taky nevyhlašujou podle zašlý slávy. žádný limity nejsou. a kromě toho, jágr chodí na led jen se svou formací+ přesilovky, takže je to co říkáš nesmysl.

Premium

Pokrok po švédsku: mizející pisoáry a genderově neutrální sport

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Severská země přichází s revolučními nápady, kterým aplaudují pokrokoví liberálové z celého světa. Mizí pánské pisoáry,...

Premium

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson přijede s nehudební show. Získejte vstupenky zdarma

Bruce Dickinson | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson se předvede v poněkud netradiční roli. V rámci večera mluveného slova představí svou...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...