27. června 2012 13:02 Lidovky.cz > Sport > ME fotbal 2012

Nasri lituje svého výlevu vůči novináři

Francouzští fotbalisté Samir Nasri (vlevo) a Hatem Ben Arfa | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Francouzští fotbalisté Samir Nasri (vlevo) a Hatem Ben Arfa | foto: Reuters

PAŘÍŽ Záložník Samir Nasri lituje toho, že po vyřazení francouzské fotbalové reprezentace ve čtvrtfinále mistrovství Evropy hrubě urazil jednoho z novinářů a vyhrožoval mu fyzickým napadením. Za incident mu dál hrozí vyřazení z národního týmu, vedení federace se má kauzou zabývat v pátek.

Záložník Manchesteru City teď řekl, že jej celá událost mrzí. "Koluje kolem toho mnoho nepravd. Fanoušci a hlavně děti, které věc mohla šokovat, by měli vědět, že všeho upřímně lituju," napsal Nasri na svém twitterovém účtu.

Nasrimu hrozí za urážení novináře stop v reprezentaci

Fotbalista se obořil na jednoho z žurnalistů po sobotní čtvrtfinálové porážce 0:2 se Španělskem. Do utkání zasáhl jako náhradník, a když jej pak novinář vyzval k hodnocení utkání, Nasri odvětil: "Hledáte blbosti, hledáte jen problémy." Vzápětí tazatele vyzval, aby si s ním všechno vyříkal jako "chlap s chlapem".

Nasriho jednání odsoudili trenér Laurent Blanc i francouzská federace. "Miluju francouzskou reprezentaci, miluju fotbal a mám hluboký respekt k fanouškům. Všechno ostatní je věc moje a některých novinářů. Zavčasu to uspokojivě vyjasním také," uvedl Nasri.

ČTK, Lidovky.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.