Sobota 27. listopadu 2021, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

BANÍKOVEC: Chtělo by to příště méně gelu, pánové

Sport

  11:04
OSTRAVA - Poslední zápas v Edenu jsem ještě nevstřebal. Nějak mi krychle nebere, co všechno se na place odehrálo a jak to celé nakonec dopadlo.

Ragued (vpravo) v souboji s Ličkou. foto: ČTK

Zase jsme vedli, ale bylo nám to prd platné. Sešívky to otočily a byl z toho jednoznačný výsledek zápasu, který ale klidně mohl skončit 4:1 pro nás. Musím uznat, že to, co předvedl starý pardál Vaniak, bylo neuvěřitelné. Dobrý zápas.

Akorát jsem v první moment neuměl od sebe rozlišit trenéry Jarolíma a Koubka. Oba totiž přišli k lavičkám se stejným účesem, takže mne to zpočátku mátlo. Příště méně gelu, pánové.

V dalším sledu musím zmínit ultras Baníku a Sparty, kteří si udělali prču z českých médií ohledně rvačky nedaleko Brna. Hodně redakcí teď machruje, že jim bylo hned jasné, že šlo o výmysl. Já myslím, že ta informace ukázala, že žijeme ve světě senzací a bulváru a že seriózní média už skoro neexistují. Všichni jdou po krvi a počtech raněných. Chuligáni u mě za to mají palec nahoru. Odhalili podstatu fungování české žurnalistiky.

Nyní ale pojďme na Baník. Dneska od pěti nás čeká FC JUGO Teplice. Myslím, že tolik Balkánců na soupisce žádný jiný český mančaft nemá. A ti jsou, jak se všeobecně ví, velmi prchliví. Tak mne napadlo, není Řepka Jugoš? Jestli chceme držet pohárové pozice, musíme doma drtit všechny, bez ohledu na původ a momentální postavení. Jo a Puček, to je charakter čistý jako padlý sníh… Howgh.

Autor (41) je zatvrzelý konzervatista a hrdý Chachar, který si paličatě stojí za svým, že Baník je king a patří do Slezska, a nikdy ne na Moravu.

Autoři:

ANALÝZA: Případ Kenosha. Média si napsala vlastní verzi

Premium Půlka Ameriky si udělala z Kylea Rittenhouse, jenž zastřelil dva lidi, vzorovou karikaturu bílého rasisty s puškou, a...

Pět nejčastějších chyb, které Češi dělají v penzijním spoření

Premium Ve starém „penzijku“ si na důchod spoří více než tři miliony Čechů a v nových fondech už přes 1,3 milionu lidí. Stát...

Strach se do lidí pouští jako jed. Horší než covid je hysterie, říká herec Dušek

Premium Je hercem, režisérem, scenáristou, moderátorem. Renesančního ducha zřejmě Jaroslav Dušek zdědil po svém rodu s modrou...