Pondělí 20. září 2021, svátek má Oleg
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Sport

GLOSA: A teď už směr vytoužený titul. Nestálo by za to vyzkoušet Musu po boku Tecla?

Příbram - Slavia: Petar Musa slaví gól. foto:  Michal Šula, MAFRA

Praha - Před koronavirovou pauzou to po výkonech v Lize mistrů, kde byly ve „skupině smrti“ konečné dva body vzhledem ke skvělým výkonům zklamáním, nebylo ono. Což viděl každý. Prohry po bezduchých výkonech s Bohemians a Slováckem, ubojovaná remíza v poslední minutě s tehdy katastrofálně hrající Spartou.
  9:59

Po 75 dnech půstu to ale vypadá, jako bychom byli znovu politi živou vodou. V Mladé Boleslavi to bylo jen o proměňování šancí, kterých bylo více než dost, s Jabloncem už to byl koncert.

Stanciu s přesnými nahrávkami ve formě, ve které jsem ho ještě neviděl, Coufal byl opět jako stará dobrá „motorová myš“. K tomu se konečně probudili naši útočníci, kteří v posledních letech mlčeli.

Příbram - Slavia: Petar Musa slaví gól.
Příbram - Slavia: Petar Musa slaví gól.

Také proto je zde námět k zamyšlení: nestálo by za to na Plzeň postavit Musu s Teclem vedle sebe? Jeden zabiják ve vápně, druhý brejkový hráč, za mě ideální kombinace.

Ano, výkon v Příbrami měl k ideálu tentokrát celkem daleko, těsné výhry jsou ale základním kamenem k budoucímu titulu, který bude po zápase s Plzní ještě blíže. 

Autoři:

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat