Neděle 24. září 2023, svátek má Jaromír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jak vidí ligu BANÍKOVEC: Lepší být měsíc ve Stodolní

Sport

  19:00
OSTRAVA - Tři měsíce klidu čekají fanoušky prvoligových klubů. Pro nás Ostravské jsou darem z nebes. Zoufalý podzim, během nějž se Baníček plácal v pásmu záchrany, nás zdrchal víc jak měsíc v kuse strávený ve Stodolní.

Slavia - Baník Ostrava. foto: ČTK

Poslední zápas nás nemohl utěšit ani přes vítězství 2:0. Brno s námi soutěží o titul největšího zoufalce ligy – a nikdo z chlapců v modrobílém nás zatím nepřesvědčil, že pro něj není prvenství v této disciplíně důležitější než zájem fanoušků.

Radost můžeme mít aspoň z toho, že už víme, na co je Zeher. Synek chce být pro Baník tímtéž, čím je Inzaghi pro AC Milán. Rádi bychom mu vzkázali, že tento forvard má v repertoáru kromě nechutného simulování i celkem pravidelnou střelbu gólů. Ale snad se Robo nemusí namáhat a vedení v zimě konečně koupí skutečného útočníka.

Mač se Zbrojovkou byl i přes očekávaný výsledek něčím zajímavý. Díky paranoidnímu kriminalizování fanoušků SK Slezská se brněnští policisté rozhodli pro pondělní utkání zpřísnit bezpečnostní opatření. A tak se zápas velkoklubů rozhodli fandové domácích bojkotovat. Bafuňáři mají pravdu, jak by byl ten fotbal krásný, kdyby neotravovali diváci a média!

V prvním zápase na jaře přivítáme v únoru bolševiky. Nejenže se nikdy neomrzí posílat je zpátky do Praglu s brekem, na vlastní oči uvidíme také mistra Chovance. Ten vynadal svým africkým útočníkům, že táhnou spartu jenom gólově. Asi je při nákupu považoval za šamany, kteří zvládnou na place i ošetřovat a uhranout soupeře. Kdy zase na Bazalech uvítáme odborníka takového formátu?

Autor (28) fandí Baníku, protože má bílé srdce a modrou krev.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!