Středa 27. května 2020svátek má Valdemar 20 °C polojasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Sport > Názory

Jak vidí ligu BANÍKOVEC: Porazit Ústí? Hráči řekli ne

Ostrava - Bohemians (Fernando Neves) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ostrava - Bohemians (Fernando Neves) | foto: ČTK

OSTRAVA Hráči živení klubem vystupujícím pod názvem Baník Ostrava se v sobotu odhalili v plné nahotě. Rozumí se samo sebou, že šlo o odhalení navýsost nemravné. Současní Baníkovci nenávidí své fanoušky. Jak jsou naši plejeři nenávistní, tak jsou i vynalézaví. Půl sezony nás přesvědčují o tom, že máme nejimpotentnější útok ve střední Evropě.

Když se forvardi proberou a střílí konečně akceptovatelný počet gólů, začne stávkovat obrana. Přijít o dvoubrankové vedení v Jablonci, to se ještě dalo přežít. Ale nechat si na posvátných Bazalech vstřelit od bezzubého Ústí dva góly v posledních pěti minutách a remizovat 3:3... Zde už je namístě chlapce podezírat, že studují materiály inkvizice o mučení.

Hrstka nejvěrnějších fandů chtěla o víkendu maličkost. Výhru nad komickým nováčkem, která by zajistila prvoligovou účast i pro příští sezonu. Naši hráči ale řekli jasné a kategorické NE.

Jejich promyšlená zlomyslnost dokázala nemožné: snad poprvé kouč Marko po zápase nejásal. "Takovýto fotbal se pod mým vedením nehraje," hřímal po příšerném závěru navzdory tomu, že pod jeho vedením se hraje právě jen příšerný fotbal. Pokud se ale kolapsem v závěru hráčům podařilo Markovi naznačit, že remízy a prohry nejsou pro Ostravské přijatelné, díky za to.

Autor (28) fandí Baníku, protože má bílé srdce a modrou krev.

,
Premium

Před Rusem s ricinem varoval českou kontrarozvědku anonym

Šéf BIS Michal Koudelka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Byl to jeden z posledních letů z Ruska. Krátce nato se nebe nad Českem kvůli opatřením proti koronaviru uzavřelo. Psal...

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Čas na změnu. Síťový zesilovač dnes nabídne více hudby než CD přehrávač

Streamovací receivery | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Poslech hudby prošel během posledních let revolucí. Většina hudby se poslouchá z předplacených internetových zdrojů....