9. května 2012 15:32 Lidovky.cz > Sport > Názory

Jak vidí ligu BOHEMÁK: Zlatá slova kapitána: Prostě je pobijeme

Brankář Bohemians 1905 Radek Sňozík | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Brankář Bohemians 1905 Radek Sňozík | foto: ČTK

Zpohledu klokanů to bylo takové hluché kolo. Chachaři si s přehledem pohlídali výhru u Starků, naši chlapci naopak zcela propadli v derby s rudochy z Letné.

Výsledek mače našich přímých konkurentů v boji o setrvání v lize nechám znalcům fotbalového zákulisí, důležitější je to, co předvedli klokani na Letné. Tedy například slušnou obranu.

Ve dvou parametrech však zcela propadli. Vsítit branku je pro ně opravdu téměř neřešitelný problém a už jsme si na něj tak nějak zvykli. Jen je škoda, že se naši snajpři nedokázali prosadit ani proti zoufalým sparťanům.

Druhý problém je vážnější a souvisí s filozofií našeho nového kouče. Klokani za celý zápas nedostali ani jednu (!!!) žlutou kartu. To je v boji o záchranu zcela nepřijatelný statistický údaj.

Budu radši věřit našemu kapitánovi Sňozíkovi, který po mači na Spartě řekl: "Uděláme si dobrou regeneraci, potrénujeme a ve středu prostě pobijeme Teplice." Zlatá slova.

Autor (38) zažil mistrovskou a pohárovou sezonu jako malý chlapec a od té doby mu není pomoci.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!