Úterý 27. září 2022, svátek má Jonáš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jak vidí ligu BOHEMÁK: Zlatá slova kapitána: Prostě je pobijeme

Sport

  15:32
Zpohledu klokanů to bylo takové hluché kolo. Chachaři si s přehledem pohlídali výhru u Starků, naši chlapci naopak zcela propadli v derby s rudochy z Letné.

Brankář Bohemians 1905 Radek Sňozík foto: ČTK

Výsledek mače našich přímých konkurentů v boji o setrvání v lize nechám znalcům fotbalového zákulisí, důležitější je to, co předvedli klokani na Letné. Tedy například slušnou obranu.

Ve dvou parametrech však zcela propadli. Vsítit branku je pro ně opravdu téměř neřešitelný problém a už jsme si na něj tak nějak zvykli. Jen je škoda, že se naši snajpři nedokázali prosadit ani proti zoufalým sparťanům.

Druhý problém je vážnější a souvisí s filozofií našeho nového kouče. Klokani za celý zápas nedostali ani jednu (!!!) žlutou kartu. To je v boji o záchranu zcela nepřijatelný statistický údaj.

Budu radši věřit našemu kapitánovi Sňozíkovi, který po mači na Spartě řekl: "Uděláme si dobrou regeneraci, potrénujeme a ve středu prostě pobijeme Teplice." Zlatá slova.

Autor (38) zažil mistrovskou a pohárovou sezonu jako malý chlapec a od té doby mu není pomoci.

Autor:

Sověti ozářili Richarda Nixona radioaktivitou. Jeho agenti to zastavili trikem

Premium Při návštěvě v Sovětském svazu Richard Nixon sice přátelsky hovořil se sovětským vůdcem Nikitou Chruščovem v takzvané...

Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...