Pondělí 2. října 2023, svátek má Olívie, Oliver
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Jak vidí ligu SLÁVISTA: Investovat do Slavie? Báječný nápad pro blázny

Sport

  15:54
PRAHA - Remíza v Příbrami není nic, co by vybočovalo z dosavadní slávistické krasojízdy, a střízlivě nahlíženo by byl bod ze hřiště téměř souseda v tabulce docela dobrý výsledek.

Sparta - Slavia (zklamaný Vaniak). foto: ČTK

Jsou mezi námi i mnohem náročnější. Třeba takový trenér Petrouš. Toho zklamal Adam Hloušek, který ve třetím zápase po dlouhodobém zranění není schopen na postu útočníka, ač skoro celoživotní záložník, dávat hatrick. To je zklamání, a proto šup s asi jediným hráčem, který ve Slavii má potenciálně evropskou úroveň, do béčka.

Stejně tak se zbavme v rámci úsporných opatření Františka Cipra. Odborníků jeho kalibru máme jistě nadbytek. Jen aby se nám to nevymklo. Nějaký šťoura by mohl třeba nakonec dojít k tomu, že je pro něj zklamáním dosavadní výkon pana Petrouše. Jak to, že takový superkouč, který mezi trenéry jistě znamená mnohem víc než třeba Adam Hloušek mezi hráči už se Slávinkou neatakuje čelo ligové tabulky?

Nápad nabídnout akcie klubu fanouškům, aby se sehnaly další peníze, je také výborný. Investovat do klubu, který tají svého majitele a fanoušci se zásadní zprávy o jeho fungování dozvídají z novin, by chtěl jistě skoro každý. Jen nevím, jestli mají sešívaní dost příznivců i mezi pacienty psychiatrických léčeben. Potom by to mohlo vyjít.

Autor (41) je tradicionalista ctící víru otců a zásadu, že krev není voda, i pokud jde o fotbal a věrnost Slavii.

Autor: