20. října 2010 13:09 Lidovky.cz > Sport > Názory

Jak vidí ligu SLÁVISTA: S kým bychom měli vyhrát...?

Radost fotbalistů Slavie (vpravo Hloušek). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Radost fotbalistů Slavie (vpravo Hloušek). | foto: ČTK

PRAHA Optimistické hodnocení: V boji o záchranu vezeme bod ze hřiště největšího konkurenta. A pyšně můžeme říci, že jsme byli po celý zápas lepší. Například v procentu držení míče nebo v úspěšnosti proměňování penalt. I v soutěži slušnosti podle počtu udělených karet jsme soupeře jednoznačně zastínili. Případně... no nic, prostě jsme byli, dá se při troše dobré vůle říct, lepší a basta.

Podzim už nějak přežijeme, ENIC nám se splácením dluhu určitě nakonec rád počká a do jara pánové z vedení něco vymyslí. Tým posílíme, vyhrajeme domácí pohár a vzhůru do Evropy! 

Zdrženlivé hodnocení: remíza s Ústím hrajícím o deseti navíc s odpískanou penaltou v náš prospěch! Nevím, školy nemám, ale napadá vás někdo, s kým a za jakých okolností bychom museli hrát, abychom vyhráli? Pokud budeme předvádět takové "nasazení" a takovou fotbalovou "invenci" i proti Budějovicím, je výsledek předem jasný. Ústí hraje s Příbramí a pokud by náhodou Brno bodovalo doma se Slováckem, máme se na co těšit.

Čtěte také

Naštěstí tohle snad nemůže dál jít takhle do nekonečna. Soudní rozhodnutí sporu s ENIC a následná insolvence nám třeba zasadí potřebnou ránu z milosti a konečně přijde do klubu jako vlastník někdo, komu záleží na Slavii a na fotbale a ne na nějakých pochybných kšeftech. Radši začít znovu jako chudáci v nižší soutěži a trpělivě ale poctivě se znovu propracovat tam, kam sešívaní patří, než pokračovat v téhle komedii!!

Realistické hodnocení: Jděte už, pánové z vedení Slavie, konečně všichni do p.....!!!

Autor (41) je tradicionalista ctící víru otců a zásadu, že krev není voda, i pokud jde o fotbal a věrnost Slavii.

Miloš Cihelka

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!