23. listopadu 2011 22:32 Lidovky.cz > Sport > Názory

Jak vidí ligu SPARŤAN: Klokánek se strachy zhroutil sám

Bohemians 1905 - Sparta Praha, hráč Sparty Ladislav Krejčí (vpravo) se raduje z prvního gólu se spoluhráčem Manuelem Pamičem | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Bohemians 1905 - Sparta Praha, hráč Sparty Ladislav Krejčí (vpravo) se raduje z prvního gólu se spoluhráčem Manuelem Pamičem | foto: ČTK

PRAHA Sparťani jsou nejdrsnější chlapi na světě, to je bez diskuse. Ale kdesi pod tvrdou slupkou zdánlivé nepřístupnosti se skrývá něžné srdce, které velí nalomenou třtinu nedolomit a umírajícího klokánka nedokopat.

Nikdo nás nemůže obvinit z týrání zvířat, neboť dotyčný klokánek se strachy zhroutil sám po prvním hvizdu píšťalky, přičemž za jeho narušenou psýchu neneseme žádnou odpovědnost. Samozřejmě Marta K. nám může vyčítat, že jsme malou zvířecí dušičku rozklepali už samotným hrozivým jménem Sparta, Bílozelení zoofilové objektu svých vášní příliš nepomohli, neboť se dostavili do falešného a prázdného Ďolíčku v počtu menším než malém. Bohužel tak přišli o výsadu sledovat, jak naši borci umně provádějí vazektomii jejich miláčka.

Autor (35) je sparťanem již od svého prenatálního věku. Proč? Protože Sparta!

MARTIN ČEJKA

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!