21. září 2011 11:42 Lidovky.cz > Sport > Názory

Jak vidí ligu SPARŤAN: Návyky z Otravy neztratíš

Baník Ostrava - Sparta, Jan Zawada z Baníku (vlevo) v souboji s Martinem Juharem ze Sparty. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Baník Ostrava - Sparta, Jan Zawada z Baníku (vlevo) v souboji s Martinem Juharem ze Sparty. | foto: ČTK

PRAHA Já se těšil na vraždění Ostraváčků, a ona z toho nakonec byla jen taková neškodná taškařice, jako když Pepíček s omluvným výrazem ve tváři praští na pískovišti lopatičkou Frantíka.

Daleko zajímavější než samotná kopaná bylo chování některých hráčů. Vyloučený Svěrkoš chtěl evidentně roznítit Hušbauerovy city k bývalém mužstvu, ten se zase vesele skácel k zemi. 

ČTĚTE TAKÉ

To je jiná věc, Sparta přece nemůže za to, co ho v předchozích klubech naučili. Je jasné, odkud vítr fičí, neboť ostravský Ferenčík přišel k Marešovi, otřel se o něj a v bolestech padl k zemi, za což by si zasloužil hlavní roli v Andělské tváři 2 místo Jirky Pomejeho.


Diváci se pobavili, Spartička má tři body a baníkovci alespoň přikrmili svoji živenou nenávist k těm, kteří je jasně převyšují.

MARTIN ČEJKA
Autor (35) je sparťanem již od svého prenatálního věku. Proč? Protože Sparta! 


VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty
VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty

Pudink v hrníčku je klasika, zkuste z něj ale vykouzlit ještě větší dobroty. Co třeba tříbarevnou bábovku, koláčky v zapékací misce anebo dort, kterým okouzlíte na každé dětské oslavě.