Diskuse k článku: KOMENTÁŘ: Pokrytectví českého hokeje. S dalšími svazy se postavil za dopující Rusy

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 34
  • Poslední: 5.12.2017 20:24
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Čížek 5.12.2017 20:24

Jedině správné rozhodnutí, když se rusáci neumí civilisovaně chovat!

http://forum24.cz/rozhodnuto-rusko-kvuli-dopingu-nepojede-na-olympiadu/

S. Cesky 4.12.2017 21:08

Je tu problem,ze ani jeden rusky hokejista nebyl dopaden nebo ano? Kdyz se slepice Koukalova trefovala do prezidenta,tak jsem ji varoval,ze se ji to vrati jinak a hele do roka onemocnela..

P. Masek 5.12.2017 14:13

Netroufnul bych si současné potíže Koukalové nazvat onemocněním. Je velmi zarážející, že přicházejí pouze laické komentáře trenérů, ale ani jeden fundovaný od našich špičkových lékařů, které má repre k dispozici.

Možná že budeme všichni divit, co je v pozadí jejích 6-měsíčních potíží, které paní Koukalová ani nějak neřeší a místo léčby se potuluje po Skandinávii a na sociálních sítích.

V. Getz 4.12.2017 15:32

Vina je zřejmá napsal Šindelář a hotovo.

Z. Pátek 4.12.2017 14:45

Takhle se chovají poserové a ne sportovci. Kdeže jsou časy rovných charakterů jako byli Modrý, Bubník, Konopásek a spol. Dnes Rusáci zadupou a naši se pomočí, přitom mezinárodní blamáž a průhlednost toho postoje je jistá. Stydím se za ně.

V. Kún 4.12.2017 13:49

Pro autora: Pane Šindeláři, naposledy v Evropě uplatňovali kolektivní vinu nacisté, když kupř. za heydrichiády vyvražďovali celé rodiny a vybyli Lidice, a podobně po celé okupované Evropě i tisíce dalších vesnic za pomoc partyzánům.

A dnes ji obhajujete vy a paní Koukalová (viz dnešní sport.cz).

J. Řezák 5.12.2017 13:51

Podle toho, co jste napsal, tak nacisté vyvraždili celé rodiny, ale Lidicím se vyhnuli, proto Lidice vybyly. Ale pravda byla bohužel jiná. Lidice nevybyly, oni je vybili. Alespoň tak jsme se to učili ve škole.

J. Řezák 4.12.2017 13:39

"jejich sportovci na domácí zimní olympiádě dopovali" ... to je pitomost. Nedopoivali spoprtovci, ale sportovec ten + ten + ten + ten ... A ty bych vyloučil ze všech mezináriodních podujatií di konce života. Ale nelze vyřadit celou národní reprezentaci, to je přeci pitomost, ne? To je jak kdyby koukli Fibingerce pod trenýrky a pak za trest nepustili na olympiádu všechny Čehůny.

J. Denemark 4.12.2017 13:48

Nešlo o jedince, ale státem organizovaný systém. Copak je to tak složité?

J. Řezák 4.12.2017 14:35

Nechci se jich zastávat, rusáci jsou mi u p...e, ale máte pro to důkazy? A sakra pádné?

R. Gattringer 4.12.2017 12:43

Že vám není hanba politizovat sport a ještě se pohoršovat, že tu hanebnost hokejisti odmítli.

J. Moravec 4.12.2017 12:07

rusko je spolu s kldr nejvetsi skudce svetoveho spolecenstvi. Bohuzel oba staty vlastni zbrane hromadneho niceni. A rusko jeste pomohlo tomu druhemu barbarovi pri ziskani techto zbrani. rusko by se melo potrestat vyloucenim ze vsech svetovych organizaci a prestat od nich kupovat suroviny. Jedine to by pomohlo.

j. jonáš 4.12.2017 12:11

Něco k tématu? Tedy pokud jste zde nechtěl jenom prezentovat svoji oddanost stávajícími politickému zřízení a EU ... :)

J. Moravec 4.12.2017 12:18

Uz jen za vydirani IIHF opravnuje vyloucit rusko z OH.

Z. TrSek 4.12.2017 20:22

Vim ze ruskym vlastencum to neni po chuti ale EU jsme mi takze ano jsme oddani samy sobe.

V. Kún 4.12.2017 13:53

Jo, pane Moravče, a také by to chtělo Rusko mírově zasypat atomovými pumami. Mírovými, samozřejmě.

J. Moravec 4.12.2017 16:16

nebo treba hnojem. Hlavne aby neotravovali

J. Řezák 5.12.2017 13:52

Pardon, ale téma článku, k němuž se diskutuje, je jiné.

J. Nový 4.12.2017 11:26

Jen pro připomenutí:

"Útok na databáze WADA hackerské skupině Fancy Bear vynesl kýžené ovoce, kterým chce poukázat, že světové odsuzování ruského sportu je pouze ukázkou pokrytectví, maskování vlastních praktik a snahou o zdiskreditování jen vybraných cílů na sportovních kolbištích.

Jak podotýkají Fancy Bear, jimi zveřejněné dokumenty jsou pouze špičkou ledovce ve světě, který je kontaminovaný enormním počtem amerických sportovců, jež se dopouští užívání dopingu. Ať už se jedná o olympijskou vítězku Simone Bilesovou, americké basketbalistky Eleny Delle Donneovou, či sester Williamsovy.

Fakta, zveřejněná na stránkách Fancy Bear, mají být důkazem, že Serena Williamsová v letech 2010, 2014 a 2015 se souhlasem WADA užívala oxykodon, hydromorfon, prednison, prednisolon a methylprednisolon. Její sestře Venus v letech 2010 —2013 bylo povoleno užívání prednisonu, prednisolonu, triamcinolonu a formoterolu. Důvody, pro užití těchto prostředků, nejsou uvedeny.

J. Denemark 4.12.2017 13:51

Chachacha. Opravdu věříš, že těmhle pitomostem někdo věří? Ale no tak, soudruhu.))

J. Nový 4.12.2017 11:23

Jak krásně se dnes rozlišuje, kdy můžeme všechny házet do jednoho pytle a kdy ne. Rusáky samozřejmě ano, ale nedej Bože, aby si to někdo dovolil u muslimů nebo jedné nejmenované menšiny. To by byl rasismus a dišriminace!

Je to prča sledovat, co se poslední dobou děje :-)))

J. Moravec 4.12.2017 12:03

Az se nacapou muslimove ze dopujou a vyhravaji ve sportu a pak jeste vyhrozujou, tak budou uplne stejne souzeni jako ted rusaci. Mate nejake konkretni podezreni proti muslimum s dopovanim ve sportu? Pokud ne, drzte svou klapacku.

j. jonáš 4.12.2017 12:12

A vy mate konkrétně důkazy k jednotlivým ruským hokejistům ohledně dopování? “Pokud ne, držte svou klapacku...” :)

P. Kment 4.12.2017 11:17

Pane Šindelář ,zakázat start sportovce na OH jen proto ,že se někde narodil je hloupost.

Já bych řešil doping jen jednou a dost !!!

A možná by byl klid .....

J. Vavruška 4.12.2017 10:59

Kdo konkrétně dopoval? Jaké jsou ještě jiné důkazy kromě tvrzení pana Rodčenkova, který přijel z Kanady do Ruska, pokoušel se z Rusku rozjet ilegální doping a když po něm šla kriminálka, odjel zpátky do Kanady, prohlásil se za "whistleblowera" a sebou samým organizované čachry prohlásil za "státem organizovaný doping".

Je logické, že hokejisti se za Rusy postavili, protože celou řadu z nich znají jako profesionály z NHL nebo KHL a vědí, že doping by jim tam prostě neprošel, a navíc, že například v soutěži jako je NHL by těžko mohl nějaký stát něco organizovat za zády majitelů klubů.

Hokejisti jako jediní si zachovali zdravý rozum. Militantní bojovníci za plošné vyloučení všech Rusů ze všech soutěží by se měli radši soustředit na svůj trénink a svoje sportovní výkony. Že, paní Koukalová, že, pane Moravče? A všichni další nižší i vyšší důstojníci ze státem organizovaného vrcholového sportu, maskovaného jako činnost armády, jakbysmet...

P. Drahovzal 4.12.2017 10:42

Princip kolektivní viny může používat jen pošetilec anebo příznivec starých pořádků, nehledě na to, že ani jeden z hokejistů z Ruska nebyl z dopingu obviněn, natož usvědčen... Takže ač láskou ke Sborné komandě netrpím, jsem jednoznačně proti jakýmkoli zákazům...

Ostatně soudím, že vzhledem k tomu, co se na Korejském poloostrově děje je docela možné, že na tu Olympiádu nepojede vůbec nikdo, byť bych si to samozřejmě nepřál...

P. Masek 4.12.2017 10:29

Šindeláři, už jsou tyhle módní útoky trapné. Chápu Zemana, že nazývá novináře žumpou - vy nerespektujete základní pravidla novinářské práce, používáte domněnky místo faktů.

Po právní stránce by soudní kauzu museli např. hokejisté museli snadno vyhrát, pokud by jim zakázali startovat plošně, ale to zřejmě váš zaslepený hloupý mozek neumí pochopit.

j. jonáš 4.12.2017 10:07

Milý autore, mohl byste mi dat odkaz na to “usvědčeni” Ruských hokejistu z dopingu. A prosím každého jednotlivě, protože princip kolektivní viny se v demokracii nenosí ... A mimochodem, bude to od Vás opravdu zajímavý výkon už jenom z toho důvodu, ze Nominace hráčů ještě neni hotová... Děkuji :)

J. Šrámek 4.12.2017 9:49

A jak by toho dosáhli,aby tam hokejisté nejeli?Zase by z nebe přistávaly antonovy plné tanků?Možná by cizí hokejisté byli nahrazeni ruskými.Zase by ovšem byla o to naše ligy kvalitnější.Ale všimněte si,ještě se nic neděje a už Rusové vyhrožují.Oni už naši hokejisté v dávné minulosti popisovali,jak se ruští hokejisté měnili v době utkání na nepřístupná monstra!Neviděli,neslyšeli,nezdravili.

J. Vavruška 4.12.2017 11:13

Musíte se naučit pořádně číst :-)

"..hráčům KHL z jiných zemí..." - to znamená toto: KHL je podobná soutěž jako NHL, s podobnými smlouvami. Neznám přesnou organizační podobu KHL (ani NHL), ale jestliže mohlo vedení NHL zakázat svým hráčům účast na olympiádě (protože to je jiná soutěž v době, kdy mají plnit své závazky vůči NHL, což je hrát zápasy NHL, a proto jim to může NHL zakázat), může pravděpodobně totéž udělat i vedení KHL ze stejných důvodů. Respektive minimálně ruské kluby hrající KHL mohou svým hráčům nepovolit účast na olympiádě. To je snad srozumitelné...

A nemotejte do toho koncentraci hráčů během hry nebo obecně chování hráčů. Tato věc souvisí s byrokracií dotyčné hokejové ligy, hráči do toho nemají co mluvit. Navíc bylo jasně řečeno "hráči z jiných zemí", čili očividně cizinci hrající v ruských klubech.

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...