8. listopadu 2017 6:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

KOMENTÁŘ: Sabotování? Zameť si před vlastním prahem! Davide Limberský

David Limberský a autority? To k sobě nikdy příliš nepatřilo. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy David Limberský a autority? To k sobě nikdy příliš nepatřilo. | foto: Jan SalačMAFRA

Ať už slávista Josef Hušbauer respektuje rozhodnutí trenéra Jaroslava Šilhavého, či ne, David Limberský by si měl místo soudů ostatních hráčů zamést před svým prahem. Je to právě on, kdo sabotuje pokyny policistů a dalších autorit.

David Limberský se může smát. Jeho Plzeň prožívá rekordně nejlepší vstup v ligové historii, po třinácti kolech má třináct výher a třináctibodový náskok na v tabulce druhou Olomouc. 

A nebyl by to někdejší reprezentační bek, kdyby si do nerýpl do svých soupeřů, konkrétně do svého někdejšího spoluhráče z národního týmu a současného špílmachra Slavie Josefa Hušbauera. 

30. kolo první fotbalové ligy - Plzeň vs. Jihlava: domácí Bakoš a Limberský...
Úvodní zápas 4. předkola fotbalové Evropské ligy: Viktoria Plzeň - AEK Larnaka....

Ten se po nedělní prohře 0:1 právě s Plzní divil rozhodnutí kouče sešívaných Jaroslava Šilhavého, že neustále rotuje se sestavou.

A Limberský to v pondělí okomentoval slovy „Potvzuju, Hušbauer sabotuje!“ 

Ať už slávista respektuje rozhodnutí svého šéfa, či ne, čtyřiatřicetiletý plzeňský bek by si měl místo soudů ostatních hráčů zamést před svým prahem. Je to právě on, kdo sabotuje pokyny policistů a dalších autorit.

David Limberský na svém Instagramu poslal vzkaz Josefu Hušbauerovi a fanouškům...

David Limberský na svém Instagramu poslal vzkaz Josefu Hušbauerovi a fanouškům Slavie.