Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Možné je všechno: V předzápasové magii nad Slovenskem již vedeme

Sport

  9:01
PRAHA - Ze srazu fotbalové reprezentace odcházel nezúčastněný pozorovatel v minulých letech s rozličnou škálou pocitů. Málokdy ale s povznesenou náladou. Když ale fotbalisté zahájili přípravu na zápas podzimu, vyslali do světa jinou zprávu.

Samý úsměv byl i Tomáš Rosický. foto: ČTK

I rozený skeptik musel hodit pesimismus za hlavu, když viděl, jak se hráči sešli před klíčovou bitvou se Slovenskem uvolnění, usměvaví a často vtipkující. Přestože má Česko v tabulce své kvalifikační skupiny za sebou pouze outsidera ze San Marina, podle atmosféry mezi reprezentanty byste tipovali, že postup jim nemůže uniknout.

A co bude následovat? Je možné, že Tomáš Rosický nastoupí v Bratislavě v základní sestavě. Je možné, že ve stejném utkání Jan Koller vstřelí hattrick. Je možné, že se český tým na mistrovství světa opravdu probojuje, i když realita má k tomu daleko.

V předzápasové magii už Slovensko dokázali pořádně znervóznit. Škoda že jim to na začátku "federálního derby" nepřinese alespoň jednogólový náskok. Ale třeba ho svěřenci kouče Haška ani nebudou potřebovat.

Autor:

Už nikdy nevyhazujte zeleninu z lednice: Přečtěte si, jak prodloužit trvanlivost.
Už nikdy nevyhazujte zeleninu z lednice: Přečtěte si, jak prodloužit trvanlivost.

Potravinové dózy jsou nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Jak ale zajistit, aby v nich potraviny zůstaly dlouho čerstvé? Na to jsme se...