29. července 2015 9:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

Může být risk ziskem? Těžko. Rozchod krásek bude mít jen negativní dopad

Plážové volejbalistky Markéta Sluková (čelem) a Kristýna Kolocová ozdobily svou... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Plážové volejbalistky Markéta Sluková (čelem) a Kristýna Kolocová ozdobily svou... | foto: ČTK

PRAHA Kiki a Maki u nás byla zavedená značka. A dávno ne jen ve sportu. Duo úspěšných a pohledných beachvolejbalistek se prosadilo také na poli reklamy, díky čemuž si mohly dovolit působit na okruhu bez existenčních starostí, s kvalitním zázemím a přípravou.

Hlavní stinnou stránkou rozpadu páru Kolocová – Sluková je však nejistá budoucnost jejich dalšího působení a vzájemného vztahu. 

Přátelily se od základní školy, spolu to dotáhly k profesionální kariéře a cenným úspěchům. Dost možná, že se napjatá atmosféra mezi nimi za čas pročistí, ale zřejmě to už nikdy nebude ono.

Plážové volejbalistky Markéta Sluková a Kristýna Kolocová ozdobily svou účastí...
Plážové volejbalistky Markéta Sluková (vpravo) a Kristýna Kolocová ozdobily...

Sluková se nyní spojí s Hermannovou, která se rovněž rozešla se svou parťačkou Bonnerovou. Ze dvou elitních dvojic se tak vytvoří jediná. Osud zbývajících dvou hráček je zatím ve hvězdách, ke smůle obou „sirotků“ není český volejbalový rybník zas tak velký.

Krize mezi Kolocovou a Slukovou už musela být opravdu velká, protože jejich rozhodnutí se momentálně jeví jako dost riskantní. I přesto, že se jim letos moc nedařilo.

Olympiáda v Riu se blíží...