27. září 2012 10:22 Lidovky.cz > Sport > Názory

PLZEŇÁK: Babicova rada funguje. Hlavou se myslí i střílí

Michal Ďuriš ve hlavičkovém souboji | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Michal Ďuriš ve hlavičkovém souboji | foto: Reuters

PLZEŇ Viktorka boduje díky vpravdě babicovské radě: nejde-li to po zemi, hrajte hlavou. Takový pokyn měl naordinovat svěřencům trenér Vrba v poločase pohárového střetnutí s portugalskou Coimbrou.

Vrba to tvrdil sice v žertu, jenže ejhle – ono to vyšlo: hlavou jsme vsítili všechny tři branky. A že se hrát hlavou vyplácí – střelecky i fotbalově -, stvrdil i víkendový mač na teplických Stínadlech. O deseti jsme si díky kouli na těle Michala Ďuriše zajistili remízu. Cennou. Ztráceli i další konkurenti v boji o titul.

Jak vidí ligu...

P. S. Mám echo, že aktovka majitele Plzně Tomáše Paclíka se už také utěšeně plní. Nejmenovaná agentura s bílým lvem v logu sehnala průkazné informace, že Kweuke spadl pod vlivem elektrického šoku, vyslaného dálkovým signálem ze sparťanské lavičky.

Důkazy v černé obálce putují poštou na příslušná místa. Ehm, ne disciplinární komisi, ani jsme nevolali Peltovi – ženeme to výše. Adresáti: štrasburský soud pro lidská práva a haagský tribunál pro podezření z agrese.

Autor (27) ví, že jeho tým je předurčen pro velké výhry v evropských pohárech. Jen to opět stvrdit i v lize.

Gabriel Vlk

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!