13. listopadu 2008 12:20 Lidovky.cz > Sport > Názory

Rosický top secret

Rosický se nyní cítí hrozně.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Rosický se nyní cítí hrozně. | foto: ČTK

PRAHA Když loni fotbalová reprezentace na žádost Arsenalu uvolnila Tomáše Rosického z bezvýznamného utkání, všichni si pochvalovali výborné vztahy s londýnským klubem. O rok později stejný Arsenal překvapivě pošle Rosického na další operaci a trenér Petr Rada se o tom dozví až z novin. Divné.Český kouč může být rád, že ví aspoň něco – neprostupná mlha kolem zranění Rosického je totiž jako vystřižená z Jamese Bonda. Příčina operace? Tajné. Místo léčení? Tajné. Dokonce i čeští lékaři se k informacím dostanou, jen když jim Rosický potají ukáže lékařské zprávy. Arsenal mlčí.

Prý proto, že nechce, aby se omíláním Rosického lapálií snižovala cena jejich klenotu. Jako byste sousedovi každý týden vyprávěli, jak je vaše auto pořád porouchané, a pak mu ho chtěli výhodně prodat. Arsenal si však neuvědomil jedno. Když vám auto stojí už rok v garáži, začne to být divné celé vesnici. Tajnůstkářství přitahuje ještě větší pozornost.


PŘÍBĚH: Výsledky v pořádku, přesto nemohu otěhotnět
PŘÍBĚH: Výsledky v pořádku, přesto nemohu otěhotnět

Vždy to vypadá nadějně, ale stále nic. Měřím bazální teplotu, tento měsíc to vypadalo velmi nadějně. Teplota 37,5 a Ms meškala 7 dní. A stejně ta mrška červená přišla. :( Už nevím proč to nejde. Vždy se snažíme v době ovulace i pravidelně celý měsíc a stále nic. Už je mi z toho až smutno.

Najdete na Lidovky.cz