6. prosince 2008 20:46 Lidovky.cz > Sport > Názory

Sdruženáři ne. A proč ano?

Loňské stupně vítězů v Liberci.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Loňské stupně vítězů v Liberci. | foto: ČTK

PRAHA Takže Světový pohár v severské kombinaci Liberec příští víkend neuvidí. Teplé počasí minulých dnů prakticky vyzmizíkovalo přírodní sníh, a tím pádem je zkrátka vymalováno. Že by snad předzvěst krachu světového šampionátu?

Ale kdeže. Ono to s tímhle závodem „sdruženářů“ bylo od začátku tak trochu na levačku. Organizátoři únorového světového šampionátu po něm totiž ani náhodou neprahli. Dohoda s Mezinárodní lyžařskou federací i úsekem severské kombinace zněla jasně: Ano, připravíme ho, ale pouze v případě dobrých klimatických podmínek. Tedy když se svatý Petr uvolí a rozpáře začátkem prosince nad městem pod Ještědem peřinu.

Leč asi zapomněl. V prosinci tak nějak tradičně. Navážet v těchto dnech sníh anebo rozhrnout zvolna se vršící zásobu sněhu pro šampionát by se totiž mohlo rovnat sebevraždě.

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život
Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to, jak si do svého života nějaké to štěstíčko přivolat. Žádné talismany, čtyřlístky nebo zaručené rituály. Hlavní podmínkou stálého štěstí je naše vnitřní vyrovnanost. Jak jí dosáhnout, nám poradí už stovky let staré jógové spisy.

Najdete na Lidovky.cz