27. září 2012 10:28 Lidovky.cz > Sport > Názory

SLÁVISTA: Potkáme nejublíženější z nejublíženějších

Slavia (Kisel) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Slavia (Kisel) | foto: ČTK

PRAHA Výsledek 0:0 na Julisce je poněkud rozporuplný. Na rozdíl od Ludvíka Svobody poháněného Stalinem jsme na Dukle neutrpěli žádné ztráty a série bez obdrženého gólu je vynikající.

Netrefit se ovšem do branky už nijak chvalitebné není. Prostě nemůžeme myslet na nějaké megaúspěchy, když máme jednoho útočníka. Škoda.

Vzhledem k pokračující komedii v českém fotbale bychom se měli obzvlášť těšit na další zápas. Setkáme se s nejublíženějšími z nejublíženějších. Z toho, co se „spartičce“ všechno stalo, už vstávaly vlasy na hlavě i arbitru poctivosti Miroslavu Peltovi!

Jak vidí ligu...

Potom ještě dostali sparťanští chuloši nakládačku v metru – jistě nenajdete slávistu, bohemáka, baníkovce, který by něco z druhé strany zažil. A k tomu všemu rudoši dostali přidáno ještě na hřišti od syrečkářů. Nevymyslím rychle proč, určitě je to taky křivda.

A nyní přijedou letenští chudáci k nám do Edenu. Fakt jim to nezávidím…

Autor (43) je tradicionalista ctící víru otců a zásadu, že krev není voda, i pokud jde o fotbal a věrnost Slavii.

Miloš Cihelka

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.