Pátek 3. prosince 2021, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Smarty opět pobuřuje. Den po smrti Rajtorala ‚oběsil‘ u večeře hokejistu

Sport

  12:00
PRAHA - Aktuálně největší „mistr“ v oboru marketing Dominik Hašek opět šokuje. K pondělní večeři si dal čočku s volským okem a Smartym a k tomu jako kulisu přidal zavěšeného hokejistu Buffala v dresu Buffala s hlavou jelena. Vůbec mu nedošlo, že je to nevkusné, protože den před tím se kvůli psychickým problémům oběsil fotbalista František Rajtoral.

Dominiku, Dominiku. Se Smartym neděláte společnosti dobrou službu. foto: archivLidové noviny

Zatímco do minulého týdne Hašek a jeho pomocníci udivovali jen svou neschopností na poli marketingu, dvakrát v krátké době Smarty překročil hranici dobrého vkusu.

Minulou středu posnídal na nekrologu Augustina Bubníka a ještě si pod tím udělal reklamu plnou úsměvných smajlíků.

V reakci na tvrdou kritiku pod jeho příspěvkem na Facebooku se Hašek nejenom nekál, ale stál si za tím, že to byl dobrý nápad.

Augustin Bubník
Rajtoral slaví branku do sítě Jihlavy.

V pondělí večer se na něj valila další lavina kritiky poté, co „oběsil“ hokejistu s parohy.

„14. víkendová večeře se Smartym mysliveckým a rybářským (jablko): Čočka, volské oko a pořádný krajíc chleba a na kalendáři zavěšený hokejista,“ napsal Hašek příspěvek se třemi smajlíky.

Zřejmě mu nedošlo, že věšet postavičku v době tryzny za Rajtorala je vrchol nevkusu. „Není to vkusné,“ napsala pod příspěvek Jana Kupcová.

A má pravdu. Dominátore, probuď se! On (Smarty) nebaví.

Blogera připravil lajdáctvím o nohu, další zranil. Za nehodu dostal podmínku

Premium S podmínkou na pět let odešel od soudu čtyřiačtyřicetiletý Moldavan. V červenci 2019 způsobil na obchvatu Chrudimi...

Přes víkend zemřou všichni z JIP. Sestra vypráví o práci v době covidu

Premium Markéta Svobodová, hlavní sestra z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, stojí spolu s dalšími šesti kolegyněmi z...

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

Premium Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat