Pondělí 27. března 2023, svátek má Dita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

SPARŤAN: Fotbalové výkřiky z ligy: Jděte už někam s tím respektem!

Sport

  13:00
PRAHA - Našinec č. 1: „Vždyť jsme ani pořádně nevystřelili na bránu. Lafata je úplně pidlovokej. A proč nestřídal toho Marečka?“ Našinec č. 2: „Milý příteli, nebylo to zas až tak špatné. Ačkoli jsme nevyhráli, tak jsme měli míč pod kontrolou a snažili jsme se tvořit. Škoda že nám to tam nespadlo, ale to se stane."

Letná, stadion fotbalové Sparty Praha foto: Mafra - Michal Šula

Našinec č. 3: "S držením míče jdi do…, dědku!"  Rudý borec: "Tak určitě, přijeli jsme si pro tři body, takže zklamání." Trenér rudého borce: "K soupeři jsme přistupovali s respektem, a byť se mu poslední dobou nedaří, věděli jsme o jeho kvalitách. Olomouc má ve svém kádru schopné hráče, což se potvrdilo."

Další fanoušci

Našinec č. 3: "Jděte už někam s tím respektem!" Fanoušek Plzně: "Ty vole, my jsme nekopali penaltu?!" Trenér Plzně: "Hráči a rozhodčí už nejsou tak chytří, jako bývali." Hráč Plzně: "Pořadatel mě kopnul rukou do hlavy!" Fanoušek Boleslavi: "… … …!!!" Blázen z Vršovic: "My v tý lize stejně zůstanem! Hej!"

Autor (38) je sparťanem již od svého prenatálního věku. Proč? Protože Sparta!

Autor:

Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby
Testování: Otestujte Buchtičky se šodó naruby

Máte rádi buchtičky se šodó, ale nechcete se pouštět do jejich přípravy? Tak se přihlaste do testování novinky na trhu – buchtiček s vanilkovým...