23. listopadu 2012 10:35 Lidovky.cz > Sport > Názory

SPARŤAN: Proběhne exhumace zakopaných psů na Letné?

Sparta Praha - FK Teplice. Ladislav Krejčí ze Sparty a Admir Ljevakovič z Teplic | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Sparta Praha - FK Teplice. Ladislav Krejčí ze Sparty a Admir Ljevakovič z Teplic | foto: ČTK

PRAHA Nelžeme si do kapsy (Proboha, kdo tak pitomé úsloví vymyslel? Proč do kapsy?), naše hra v poslední době zaostává daleko za očekáváním. A byť to nakonec nějak ukopeme, jako posledně s ubohými Teplicemi, bylo by chybou darovaným bodům na zuby nehledět, případně se nepodívat mužstvu na zoubek a nehledat, kde je zakopán pes.

Ale těch psů bude na Letné zakopáno podle všeho více čili nezbývá než doufat, že se trenér a další zodpovědné persony přes zimu úspěšně ujmou nevoňavé role exhumátorů.

Snad naše některé slibné poprázdninové výkony nebyly jen chvilkovým vzepětím, jako když se nebožtík, který ještě trochu žije, najednou vztyčí na smrtelném loži, vyjmenuje všechny spolužáky z obecné školy, otřepe se a zemře.

Doufejme, že příští týden vykročíme navzdory pohybu planet úspěšně do jarní části ligové soutěže a nakonec dosáhneme vytyčených met. Přidáme-li k vůli ještě několik kapek grácie, stanou se z nás mistři k pohledání.

Autor (35) je sparťanem již od svého prenatálního věku. Proč? Protože Sparta!

Martin Čejka

Grilujeme! 10 jednoduchých dobrot, které rychle mizí z grilu
Grilujeme! 10 jednoduchých dobrot, které rychle mizí z grilu

Teploty stoupají a krásné počasí nás zve do stínu stromů zahrad a parků. A to je ideální příležitost něco si ukuchtit. Inspirujte se nejlepšími recepty na grilování od našich uživatelek.