Neděle 3. července 2022, svátek má Radomír
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Takový prachy, a je to dřevák

Sport

  23:00
Buď to bude průlom v českých končinách, nebo pěkný propadák. Fotbalové Teplice by podle šéfa Františka Hrdličky měly od jarní části sezony zveřejňovat platy hráčů. Aby tím zlepšily jejich výkony.

Slavia - Teplice foto: ČTK

Což o to, nápad to není úplně špatný. Když každý ví, kolik bere globální hvězda Lionel Messi nebo hokejista Jaromír Jágr, proč by se za své výdělky musel schovávat severočeský obránce?

Odpověď je jednoduchá: protože jsme v Česku, kde je otázka na plat mezi kolegy stejně nevhodná jako na milostný poměr. A závist budí lidi i ze snů.

Teplice plánují nevídaný krok. Zveřejní platy hráčů

Hrozby jsou tu tak hned dvě. První od spoluhráčů (bere víc než já, a přitom je to dřevák!), druhá od fanoušků (šedesát tisíc a za ty prachy neumí kopnout ani roh!).

Těžko říct, jak se s tím Tepličtí vyrovnají. Pokud je ale tohle jediná možnost, jak je přimět k odpovědnějším výkonům, není něco s českým fotbalem v pořádku.

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat