Pondělí 11. prosince 2023, svátek má Dana
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT: Koruna, která nepřitahuje

Sport

  22:00
Šanci má šest tenistek, ale jen jedna bude za čtrnáct dní světovou jedničkou. Jedné z nich se dost možná splní to, o čem odmalička snila. Všechny se přitom tváří, jako by je usednutí na trůn vlastně ani nezajímalo, jako by se jich netýkalo.

Zadumaný pohled světové jedničky Caroline Wozniacké. foto: APČTK

Dánce Caroline Wozniacké prý nebude vadit, když ji někdo z prvního místa žebříčku sesadí. Češka Petra Kvitová si počítáním bodů nehodlá svazovat ruce a třetí v pořadí Viktoria Azarenková startuje na každém turnaji od nuly a začínající Australian Open není výjimkou. Šarapovová, Radwaňská a Stosurová zase mají moc velkou ztrátu a na toto téma raději ani nemluví.

Ono je to stejně jedno. Ženský tenis nepotřebuje další hráčku, která si na trůnu chvíli posedí, aby ji za měsíc vystřídala jiná. Čeká totiž na velkou šampionku, která bude jako třeba sestry Williamsovy vládnout své generaci a přitahovat fanoušky. Tady ze současného výběru vyniká jen jedna kandidátka – Kvitová.

Pomožte svému dítěti lépe se soustředit! Vyzkoušejte doplněk stravy ESPRICO®
Pomožte svému dítěti lépe se soustředit! Vyzkoušejte doplněk stravy ESPRICO®

Máte dojem, že má vaše dítě potíže se soustředěním? Impulzivita a hyperaktivita zasahují do jeho každodenního života? V tom případě by se mohl stát...