11. listopadu 2011 18:21 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Balotelliho kolportování

Mario Balotelli | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Mario Balotelli | foto: Reuters

PRAHA Fotbaloví fanoušci si mohou oddechnout. Italský kanonýr ve službách Manchesteru City Mario Balotelli nás ujistil, že opravdu není blázen, i když často dělá divné věci.

Jen si připomeňme, co už Balotelli za svůj jednadvacetiletý život stihl: rvačku se spoluhráčem na tréninku, hádku s koučem, autonehodu, drzá prohlášení, zbytečná vyloučení, požár bytu při party a další... Žebříčku jeho kousků asi vévodí házení šipek z okna po juniorských hráčích City z letošního března, které vysvětlil tím, že se nudil.

Holt jiný kraj, jiný mrav. Čeští fotbalisté umí zahánět nudu jinak. O tom by mohly vyprávět zástupy mladých dívek a obsluha mnoha barů. Jedno ale mají Češi s Balotellim společné: hloupá vysvětlení. Italovo ujištění, že není blázen, má totiž asi stejnou váhu jako slavná Ujfalušiho obhajoba o nepravdivých, denunciačních informacích, které byly českým bulvárem tendenčně kolportovány, a nesouhlasící částce za prostitutky...

Vojtěch Gibiš

Autor

Vojtěch Gibišvojtech.gibis@lidovky.czČlánky

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.