28. listopadu 2011 7:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Čím se liší plzeňský Messi

Plzeň - Barcelona (Pilař) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Plzeň - Barcelona (Pilař) | foto: ČTK

PRAHA Sotva byl pro velký fotbal objeven, už se chystá sbalit kufry a zamířit ve stopách někdejšího teplického kanonýra Edina Džeka do Wolfsburgu. Přestup Václava Pilaře by měl přinést další růst reprezentačního dravce.

Přesto blížící se odchod kmenového hráče Hradce Králové, který je v Plzni na ročním hostování, budí právě na západě Čech emoce. Viktoria, v jejímž dresu Pilař poznal, jak chutná Liga mistrů, se cítí náhlým podpisem na nové smlouvě ukřivděna. Pakliže existují smlouvy dvě, jak tvrdí hráčův agent, a jedna z nich má platnost od 1. ledna, pak musel ofenzivní záložník pohrdnout téměř jistým jarním pokračováním Viktorie v Evropské lize.

PSALI JSME...

Stejně tak fanoušky, kteří mu přiřkli přezdívku plzeňský Messi. Ve fotbale se nostalgie nenosí, jde o živobytí, ale zdá se, že Pilařův případný lednový odchod zavání kapkou nevděku. Pravda, je to jiný rozměr, ale tohle by skutečný Messi v Barceloně těžko udělal.

Jak naučit děti anglicky? Zkuste to během sportu nebo relaxace
Jak naučit děti anglicky? Zkuste to během sportu nebo relaxace

Hledala způsob, jak propojit učení s pohybem a naučit děti jazyk nenásilnou formou. Tereza Dědková založila před 4 lety projekt Little Bubbles, ve kterém spojila tři velké vášně: jógu, angličtinu a práci s dětmi. Jak to funguje a pro koho jsou Bublinky vhodné?