Pátek 30. července 2021, svátek má Bořivoj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Dluhy plodí naschvály

Sport

  19:46
PRAHA - S fotbalovou Slavií je to těžké. Nejen že se nezvedá z bahna, kam se sama srazila kvůli dluhům, ale ještě se do něj hlouběji boří – a zase vlastním přičiněním.

generální ředitel SK Slavia Praha Miroslav Platil a trenér Karel Jarolím. foto: ČTK

Naposledy se v Edenu rozhodli, že znepříjemní život Jaroslavu Černému. Záložník červenobílých neprodloužil po podzimu smlouvu a odešel do Turecka. Od bývalého klubu potřeboval formální souhlas s přestupem. Přitom zrovna takový list papíru nic nestojí, to by mohlo Slavii vyhovovat. Objevil se ale háček...

Černý poslal bývalého zaměstnavatele k arbitráži, protože mu dluží výplaty a zřejmě nejde o pakatel. Když si řeknete o to, co vám patří, cítí se ještě nedávný mistr ukřivděný a podle toho se chová. Transfer Černého zbytečně blokuje. Vysvětlení, proč klubové vedení schvaluje naschvály, je výmluvné: No comment!

Peníze v pokladně nezbyly žádné a teď přichází Slavia i o poslední zbytky sympatií v nezaujaté části fotbalové veřejnosti.

Autor:

LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen
LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Sdílejte svoje oblíbená místa, hodnoťte tipy ostatních, hrajte o...