4. května 2011 20:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Fotbal na vedlejší koleji

Barcelona - Real (Pedro a Villa slaví). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Barcelona - Real (Pedro a Villa slaví). | foto: Reuters

PRAHA Také jste patřili mezi stovky milionů lidí po celém světe, kteří si naplánovali na včerejšek fotbalový večer u přímého přenosu semifinále Ligy mistrů? V zahraničí si odvetu mezi španělskými velkokluby Realem Madrid a Barcelonou jistě užili, jen čeští fanoušci museli čekat na noční záznam.

Česká televize upřednostnila na poslední chvíli utkání základní skupiny hokejového mistrovství světa Ruska s domácím Slovenskem. Prý kvůli četným žádostem samotných diváků.

Ohled na příznivce fotbalového svátku už nebrali. Koho by také napadlo psát dopředu na Kavčí hory, jestli náhodou program pár hodin před El Clásikem nezmění. Možná nakonec rozhodlo, že o hokejový přenos prosili do Prahy i diváci ze Slovenska.

A tak došlo k paradoxní situaci. Čeští diváci měli možnost sledovat na druhém programu Slovenské televize fotbal, který jim doma zakázali. Ještěže federace stále funguje.

VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty
VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty

Pudink v hrníčku je klasika, zkuste z něj ale vykouzlit ještě větší dobroty. Co třeba tříbarevnou bábovku, koláčky v zapékací misce anebo dort, kterým okouzlíte na každé dětské oslavě.