Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Haye a Chisora? Boxerští Tom a Jerry

Sport

  23:55
PRAHA - Před zápasem to byli zapřisáhlí nepřátelé, kteří mají společnou jen jedinou věc: hluboce zakořeněnou nenávist k tomu druhému. Poprali se kvůli tomu na tiskové konferenci, při vážení je od sebe dělila mříž a vyměňovali si opravdu ostrá slova. Po boji jejich rivalita připomíná spíš tu mezi Tomem a Jerrym.

Britští boxeři Dereck Chisora (vlevo) a David Haye foto: ČTK

Vždyť kámoši jak hrom... jsou teď britští boxeři Dereck Chisora a David Haye. Každý jistě pochopí, že pohádková pošťuchovaná kočky s myší musí skončit kvůli dětem šťastně. U bitvy dvou hromotluků těžké váhy tak výrazný obrat nečekal asi nikdo.

Najednou tam stáli dva vysmátí chlapíci, kteří si vyměňují vřelá objetí, hřejivá slova respektu a komplimenty. Celé to nakonec působí jako další dlouho dopředu promyšlená a dobře zahraná reklama.

Třeba byl nakonec domluvený i samotný průběh událostí v ringu. Haye totiž soupeře knokautoval a Chisora slíbil v takovém případě poslat peníz na charitu. A to je přece krásný konec toho divadla.

Každý pátý člověk na planetě řeší neplodnost. V Čechách to může být i 15 %
Každý pátý člověk na planetě řeší neplodnost. V Čechách to může být i 15 %

O někoho se opřít a nebýt v tom sama… To byl hlavní impuls, proč Anna Sedláková a Karolína Krejčová založily projekt Indiánky. Obě dvě slyšely ve...