14. listopadu 2011 23:30 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: I zlé je občas pro něco dobré

Česko - Španělsko: Červená karta pro Tomáše Hübschmana. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Česko - Španělsko: Červená karta pro Tomáše Hübschmana. | foto: ČTK

PRAHA Na té taktice trenér českých fotbalistů Michal Bílek tvrdohlavě lpěl. Tvořiví záložníci Rosický s Plašilem nastupovali na krajích hřiště a měli si chodit pro míče do středu.

Uvnitř pole bránily dva zkušené defenzivní štíty Polák s Hübschmanem. Hned v¨prvním zápase kvalifikace o Euro proti Litvě z toho byla porážka 0:1. Kolotoč reprezentační nudy vozil fanoušky až na výjimky další rok.

Až nyní situace před baráží s Černou Horou dozrála tak, že nemohl nastoupit tápající Polák ani potrestaný Hübschman. A šanci tak dostali dva plzeňští hráči. Díky dynamice, rychlosti a odvaze Jiráčka s Pilařem ožila nejen celá záloha, ale také spící kapitán Rosický. Najednou měl, komu by nahrál, s kým by si narazil.

Hübschmanův červený zákrok na španělskou hvězdu Xabiho Alonsa měl smysl. Děkujme sledu nepříjemných událostí, že otevřel Bílkovi oči. Ukázalo se, že i zlé je občas pro něco dobré.

VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty
VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty

Pudink v hrníčku je klasika, zkuste z něj ale vykouzlit ještě větší dobroty. Co třeba tříbarevnou bábovku, koláčky v zapékací misce anebo dort, kterým okouzlíte na každé dětské oslavě.