15. listopadu 2011 15:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Jen ať si Černohorci štěkají

Trenér černohorských fotbalistů Branko Brnovič | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Trenér černohorských fotbalistů Branko Brnovič | foto: Reuters

PRAHA Reprezentanti Černé Hory jsou ve výborné fyzické kondici. Tedy alespoň podle četnosti slov, která jejich největší hvězda Mirko Vučinič a trenér Branko Brnovič dokázali vypustit během krátké tiskové konference před dnešní barážovou odvetou o postup na mistrovství Evropy.

Lidé se tak aspoň mohli dozvědět, že všechno, co v pátek na Letné viděli, byla jedna velká haluz a náhoda. Bílkův výběr by za normálních okolností soupeře vůbec nepřehrál, Václav Pilař nekorunoval vše nádhernou brankou a brankář Čech by skvělým zákrokem nezmařil jedinou šanci.

Černohorci jsou totiž daleko lepší. A nebýt simulujícího Rosického a také toho, že se Vučinič ráno oblékl omylem do "cizí" kůže, asi by čeští fanoušci pili celý víkend na žal.

Pro Čechy jsou tato slova dobrou zprávou. Horší by bylo, kdyby doposud pouze štěkající balkánský pes začal opravdu kousat.

Advantage Consulting, s.r.o.
TECHNICAL PRODUCT OWNER PRO REMOTE MANAGEMENT

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 70 000 - 100 000 Kč