17. června 2011 22:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Krejčí? Nedoceněný šampion

David Krejčí se raduje se Stanley Cupem | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy David Krejčí se raduje se Stanley Cupem | foto: ČTK

PRAHA Získal Stanley Cup, dokonce byl jednou z důležitých opor čerstvého šampiona. A jako první Čech v historii NHL vyhrál produktivitu play off. Tohle vše dohromady jsou naprosto přesvědčivé důkazy toho, kdo z českých hokejistů prožil jasně nejlepší sezonu. Hráčem letošního roku je David Krejčí.

Jenže na 99,99 % tohle ocenění útočník Bostonu stejně nedostane. Zítra v Karlových Varech proběhne vyhlášení výsledků prestižní ankety Zlatá hokejka, ale sochu si nejspíš odnese někdo jiný.

Krejčí zkrátka doplatil na brzkou uzávěrku hlasování, jež bývá už pár dní po květnovém mistrovství světa. V té době teprve začal zahřívat svůj silný motor.

Jistě, Plekanec, Pavelec či Jágr měli fantastickou sezonu a každý z nich má na vítězství nepochybně právo. Jenže jak moc si své prvenství v anketě bude letos moci jejich vnitřní svědomí užít?

Když už Krejčímu těsně unikla Conn Smythe Trophy, oželí i Zlatou hokejku. Má přece prsten pro vítěze Stanley Cupu. A pro ten hokej přece už tak dlouho hraje.

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?