Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Nižší důvěra v Kvitovou, dobré znamení

US Open

  16:00
PRAHA - V absolutní světové špičce se Petra Kvitová pohybuje už od loňského Wimbledonu. Za dobu delší než rok se už mohli fanoušci naučit číst ve výsledcích české tenistky. Opravdu má něco do sebe teorie, že ze sebe nejslavnější obyvatelka Fulneku umí dostat to nejlepší, když jí okolí příliš nevěří.

Česká tenistka Petra Kvitová vyhrála turnaj v New Haven foto: ČTK

Vždyť právě loni ve Wimbledonu se na seznamu nasazených před Kvitovou dostalo sedm jiných tenistek a nikdo nebyl tak odvážný, aby jí prorokoval vítězství na posvátné tenisové půdě v Londýně.

Stejně se můžeme dívat na perspektivu české tenisové hvězdy na začínajícím US Open. Ze všech grandslamových turnajů právě v New Yorku dosáhla nejslabších výsledků, minule dokonce vypadla už v 1. kole.

Na vítězné turnaje v Torontu a New Haven je potřeba se dívat s rezervou, protože česká hráčka na nich nepotkala žádnou z výše postavených soupeřek. Prognózy by tedy měly být opatrné. V případě Kvitové jde ale jednoznačně o dobré znamení.

Autor:

Jak vyzrát na citlivou pokožku miminek?
Jak vyzrát na citlivou pokožku miminek?

40 testerek vyzkoušelo intenzivní zklidňující balzám pro velmi suchou, citlivou i atopickou pokožku Atoderm Intensive baume od Biodermy. Jak balzám...