12. listopadu 2011 22:29 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Opět přítomný kostlivec

Milan Baroš na reprezentačním tréninku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Milan Baroš na reprezentačním tréninku. | foto: ČTK

PRAHA Bobřík mlčení je opět na scéně. Tedy – už nějaký čas. Fotbalový reprezentant Milan Baroš nehovoří s novináři. Žádosti o rozhovor odmítal na nynějším srazu týmu, stejně jako na těch předchozích. Ani to nevysvětluje, prý má pro tento postoj svoje důvody.

Jako by nebyla stále živá vzpomínka na stejného bobříka, kterého před deseti lety, před baráží o mistrovství světa 2002, drželi všichni reprezentanti. A poté v bitvách proti Belgii neuspěli. Baroš tak vytáhl z fotbalové skříně kostlivce, o němž Karel Poborský nyní říká, že byl klukovinou, která zavání hloupostí. O to víc, že přišla na vrcholu kvalifikace.

ČTĚTE TAKÉ

Nehovořit s novináři znamená totéž jako nemluvit s fanoušky. Také to může být jedním z důvodů, proč v pátek na Letné nebylo vyprodáno. Máslo na hlavě má i vedení asociace – také v jeho případě se dá těžko hovořit o profesionálním přístupu. Už z této situace je zřejmé, že zdaleka ne všichni udělali všechno pro postup.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!