Pátek 1. prosince 2023, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Mourinhova oprávněná zloba

Sport

  11:15
PRAHA - Trenér Realu Madrid José Mourinho neprožil hezký večer. Po porážce Bílého baletu na hřišti Dortmundu v Lize mistrů se opřel v emocích i do Evropské fotbalové unie. "Když vidím složení jiných skupin ve srovnání s tou naší, přijde mi to jako vtip," posteskl si.

Trenér fotbalistů Realu Madrid José Mourinho foto: Reuters

Byť často střílí mimo mísu, tentokrát nelze než souhlasit. Při vší úctě k systému výkonnostních košů a koeficientů tady logika opravdu selhala. Bylo to zřejmé už po losu a odehraná polovina základních skupin nejprestižnější klubové soutěže to jen potvrzuje.

Nalosovat do čtveřice mistry Anglie, Německa, Španělska a Nizozemska – tedy vítěze čtyř z osmi nejlepších lig Evropy – působí opravdu jako špatný vtip. Soutěž sice získá pár atraktivních duelů v prvním kole, v těch dalších ale může na zábavě ztratit. Není těžké odhadnout, zda lidé po celé Evropě raději koukají na Real s Ajaxem, nebo na rumunskou Kluž.

Vyhrajte pro svoje děti hřejivého plyšáka Warmies od Albi!
Vyhrajte pro svoje děti hřejivého plyšáka Warmies od Albi!

Vánoce ťukají na dveře a za pár dnů již přivítáme první adventní neděli. Zpříjemněte si vánoční atmosféru krásnou výhrou, která potěší malé i...