23. května 2011 21:00 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Pivo teklo právem

Horváth slaví titul z fotbalové ligy. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Horváth slaví titul z fotbalové ligy. | foto: Ondřej Němec, Lidové noviny

PRAHA Pivo teklo při oslavách proudem právem. Titul fotbalistů Plzně přináší do českého fotbalu osvěžující pocit. Jako když žíznivě zaboříte ústa do půllitru a přes pěnu polknete první doušek. Na úspěchu hráčů Viktorie je fascinující nejen to, že ho vůbec dosáhli, i když mají mnohem skromnější podmínky než Sparta.

Obdivuhodný zůstává také způsob, jakým k nejcennější domácí trofeji dokráčeli. Dávali hodně gólů a přes několik zakopnutí prokázali psychickou odolnost.

Titulem nic nekončí. Doma mohou ligoví šampioni ukázat, že zvládnou víc než Ostrava nebo Liberec. Tedy po historickém úspěchu zesílí a nikoliv spadnou zpátky do průměru. Navíc místo největšího konkurenta Sparty je volné, protože Slavia bude mít v dalších letech nejspíš dost problémů sama se sebou.

Proč ho neobsadit...? I na evropské scéně se dá ukázat, že nejen Sparta má patent na vylepšování slábnoucího koeficientu. Ještě se dá vypít hodně piva.

60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?
60 % žen předstírá orgasmus. Proč tomu tak je?

Na 8. srpna připadá mezinárodní den ženského orgasmu! Jak svátek vznikl a proč ženy orgasmus někdy předstírají?