Sobota 4. února 2023, svátek má Jarmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Potíže zůstaly. Jen nejsou vidět

Sport

  13:29
PRAHA - Je to zrádný úspěch. Jako omamná vůně, která vám z hlavy vymaže všechno špatné, jako pilulka, která utlumí bolest, ale nevyléčí její příčinu.

Česko - Rusko (česká radost). foto: www.getphoto.cz/Robin Drahoňovský

Český hokej se po dlouhých pěti letech dočkal velkého triumfu, ale ani bujaré oslavy nesmí zakrýt to zásadní: hokej v zemi mistrů světa potřebuje změnit.

Od základů. Přilákat znovu na stadiony malé kluky, vymyslet systém, který by podchytil talentované hráče, lépe využívat finanční prostředky nebo komunikovat s hvězdami ze zámoří.

Český trénink po Švédsku (Vladimír Růžička).

Hokej nesmí promrhat jedinečnou šanci a nad vážnými problémy jen mávnout rukou. Nezmizely, jen teď nejsou tolik vidět. Zlato z Německa přesto může mít i kladný efekt. Nebýt jeho, příští rok by za úspěch mohlo být považováno třeba i čtvrtfinále.

Od nového kouče Aloise Hadamczika teď budou všichni očekávat jedině obhajobu titulu. I proto teď snad nikdo na vavřínech neusne. Jágr a spol. totiž laťku nastavili zatraceně vysoko.

Autor:

Bojujete s atopickým ekzémem? Pak rozhodně vyzkoušejte řadu LIPIKAR
Bojujete s atopickým ekzémem? Pak rozhodně vyzkoušejte řadu LIPIKAR

Víte, že atopický ekzém je nejčastější kožní onemocnění u dětí? Tímto onemocněním kůže trpí 15 – 20 % dětí a nejčastěji se objevuje u miminek nebo...

Mohlo by vás zajímat