Čtvrtek 16. září 2021, svátek má Ludmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Přání hráče číslo dvanáct

Sport

  21:16
PRAHA - Je jedno, jakou má vlastně funkci či pravomoc. Jen čistě sportovních důvodů, proč by měl Jozef Chovanec přestat být mužem, který má ve fotbalové Spartě hlavní trenérské slovo, se za tři roky nakupilo dost. Jenže neprůstřelný GSM (generální sportovní manažer) je zatím všechny ustál.

Chovanec a Hašek. foto: ČTK

Po krachu v posledním předkole Evropské ligy by si však letenské vedení mělo uvědomit jeden důležitý fakt. Už dvakrát ignorovalo fanoušky, kteří se dožadovali Chovancovy demise. Sparta přitom symbolicky vyřadila dres s číslem 12.

"Dvanáctým a nejdůležitějším hráčem jste vy, naši příznivci," tvrdí. A přece jejich přání v minulé sezoně ignorovala po kolapsu v Lize mistrů se Žilinou i po klíčové porážce v Plzni, která asi rozhodla o titulu. Může si dovolit zůstat hluchá i napotřetí?

Může, ale tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Vzpomeňte na Slavii. Někdy je prostě třeba jednat už jen proto, aby se atmosféra vyčistila.

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat