14. srpna 2011 11:10 Lidovky.cz > Sport > Názory

TIME OUT LN: Profesionálové a Míšové

Tisková konference po prohře s Litvou. (Šmicer a Bílek). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tisková konference po prohře s Litvou. (Šmicer a Bílek). | foto: ČTK

PRAHA Trenér chorvatské reprezentace Slaven Bilič vyloučil z kádru obránce Bayernu Mnichov Danijela Prajniče. Co provedl strašného? Po zápase mu nepodal jako trenérovi ruku.

Může se to zdát banální, ale jde o princip. Neunesl svou pozici v týmu a zachoval se neprofesionálně. Podle Biliče proto nemá v týmu co dělat. Podobný přístup musí nejeden český fanoušek Chorvatům závidět. Do tuzemských poměrů nejspíš ještě nedorazil.

ČTĚTE VÍCE

Posuďte sami. Když se deník Sport ptal reprezentačního manažera Vladimíra Šmicera, který má Fotbalové asociaci vysvětlit propadák v Norsku, zda by měl skončit trenér Michal Bílek, odpověděl jasně: "Osobně bych byl rád, kdyby to mohl Míša dotáhnout do konce kvalifikace."

Jak můžete vyhodit někoho, o kom mluvíte v médiích jako o Míšovi? Těžko. Strahovští páni, kamarádství stranou! Světový fotbal nám utíká. A s Míšama, Vlastíkama a Ivánkama ho nedoženeme...

Advantage Consulting, s.r.o.
JEDNODUCHÉ ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - 1 SMĚNA

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 27 000 - 29 000 Kč